← nazad

Pitanja u vezi ponude

Vaše pitanje


Ulogujte se da biste mogli da ostavite komentar.

Milica
26.2.2026 11:41:59

Postovani, imamo dete od 3 godine i bebu od 3 meseca pa bismo isli svi, da li je to moguce da li se doplacuje (s obzirom da bi beba isla sa nama), da li se dobija bebi krevetac tacnije onaj prenosivi ili moramo poneti nas? Hvala unapred.

Kupoman

Milice,

to biste morali da proverite direktno sa hotelom. Možete im pisati na reservation@aquaworldresort.hu