800 din za ostvarivanje popusta na komplet- brendirani dioptrijski okvir + antireflexstakla + kontrola dioptrije za 3200 din - Optiland!

9500 DIN
Ponuda je istekla
Brendirani ramovi
Veliki izbor
Ljubazno osoblje

Ponuda obuhvata:

  • brendirani dioptrijski okvir (Charm, Venturini, Krizia)
  • antireflex (HMC) stakla
  • kontrola dioptrije
  • futrola sa krpicom
  • rezervni par HMC stakala sa ugradnjom
  • na sajtu plaćate 800 din, u Optiland radnji plaćate 3200 din

Ako se ne deluje preventivno problemi sa vidom mogu da napreduju, i ako nosite naočare koje više nisu za vas one mogu da prouzrokuju probleme sa vidom i ozbiljne glavobolje. Mnogobrojna istraživanja dokazuju kakav utisak naš spoljašnji izgled ostavlja na okolinu, postoji nekolicina njih kojima je utvrđeno da ljudi koji nose dioptrijske naočare izgledaju ozbiljnije, inteligentnije i samopouzdanije. Bez obzira na to da li se slažete sa tim ili ne, ukoliko su vam potrebne dioptrijske naočare, odaberite one koje na najbolji način pristaju obliku vašeg lica i vašem tenu, ali i da su istovremeno moderne, što će vam pomoći da ujedno i ostavljate utisak osobe koja ima stila.

Samo osobe koje su delimično ili potpuno izgubile čulo vida, potvrdiće Vam koliko je ustvari dobar vid važan, i koliko znači prilikom obavljanja svakodnevnih životnih aktivnosti. Stoga, svoju profesionalnu karijeru posvetili smo pružanju stručnih usluga u oblasti optike i oftalmologije.

Ocena ponude

4,9/5 (ocene: 288)
Marijana Profesionalno, bez čekanja, veliki izbor okvira. Sve preporuke za ordinaciju.
Svetlana Profesionalnost,tacnost!

Pitanja

Trenutno nema pitanja, možete da ostavite komentar.

Gde iskoristiti vaučer?

Optiland d.o.o

Jurija Gagarina 153a, Beograd
011/318-76-59; 063/329-946

Vaučer važi

do 4.2.2025.

Napomene

  • Na sajtu plaćate 800 din, u Optiland radnji plaćate 3200 din
  • Ponuda obuhvata: komplet - brendirani dioptrijski okvir (Charm, Venturini, Krizia)+antireflex (HMC) stakla+kontrola dioptrije +futrola sa krpicom+rezervni par HMC stakla sa ugradnjom za 3200 din
  • Obavezna je najava dolaska i zakazivanje termina unapred!
  • Obavezno je poneti odštampanu potvrdu o izvršenom plaćanju!
  • Odmah po dobijanju vaučera pozvati optiku na 011/318-76-59; 063/329-946 radi preuzimanja naočara!
  • Kontakt telefon: 011/318-76-59; 063/329-946
  • Radno vreme: od ponedeljka do petka od 12:00h do 20:00h, subota od 10h -16h!
  • Nakon krajnjeg označenog roka iskoristivosti, popust nije moguće iskoristiti!

Slične ponude